Publications Office of the EU
Poljska-Varšava: Usluge na području sigurnosti - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Varšava: Usluge na području sigurnosti

  • Objavljeno
    04/12/2013
  • Rok
    13/01/2014
  • Otvaranje ponuda
    13/01/2014
  • Dodijeljeno
    20/03/2014
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Urząd Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
79710000 Usluge na području sigurnosti
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
339,329.27 PLN
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
417,650.40 PLN
Referentni broj ponude
UD-I-WZP-A.271.100.2013.MLA
Opis

Przedmiot zamówienia obejmuje całodobową ochronę fizyczną obiektu i mienia Urzędu Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy, położonego przy ul. Powstańców Śląskich 70 w Warszawie oraz osób przebywających w tym obiekcie.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
13/01/2014 09:15
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
339,329.27 PLN
Konačna ugovorena vrijednost
417,650.40 PLN
Dodjela ugovora
Službeno ime: Grupa DSF Sp. z o.o. - Lider Konsorcjum
Poštanska adresa: ul. Powstańców 4a lok. 67
Mjesto: Ząbki
Poštanski broj: 05-091
Zemlja: POL
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.