Publications Office of the EU
Njemačka-Hannover: Usluge knjižnice, arhiva, muzeja i druge usluge u kulturi - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Hannover: Usluge knjižnice, arhiva, muzeja i druge usluge u kulturi

  • Objavljeno
    13/07/2022
  • Rok
    15/08/2022
  • Otvaranje ponuda
    15/08/2022
  • Dodijeljeno
    26/08/2022
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Niedersächsische Landesarchiv (NLA)
Mjesto izvršenja
NUTS code: DE943 Oldenburg (Oldenburg), Kreisfreie Stadt
Lokacija kupca
NUTS code: DE929 Region Hannover
Poslovni sektor (glavni CPV)
92500000 Usluge knjižnice, arhiva, muzeja i druge usluge u kulturi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
400,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1.00 EUR
Referentni broj ponude
0034-DLG/2022-03.214
Opis

Ausgeschrieben wird eine Rahmenvereinbarung über die Massenentsäuerung von Archivgut für das NLA. Abhängig von der Beschaffenheit des zur Entsäuerung vorgesehenen Schriftguts können begleitende konservatorische Maßnahmen Teil der zu erbringenden Leistungen zur Bestandserhaltung sein. Ergänzend kann zusätzlich eine archivgerechte Verpackung der behandelten Bestände notwendig sein.
Nähere Einzelheiten zu Art und Umfang des Auftrags sind der Leistungsbeschreibung - Fachlicher Teil (Teil B) zu entnehmen.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://vergabe.niedersachsen.de/Satellite/notice/CXQ6YYHDLN7
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s single subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
15/08/2022 10:00
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
400,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
1.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Zentrum für Bucherhaltung GmbH
Poštanska adresa: Bücherstraße 1
Mjesto: Leipzig
Poštanski broj: 04347
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.