Publications Office of the EU
Njemačka-Friedrichshafen: Mrežna infrastruktura - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Njemačka-Friedrichshafen: Mrežna infrastruktura

  • Objavljeno
    16/12/2016
  • Rok
    13/01/2017
  • Dodijeljeno
    12/06/2017
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Landratsamt Bodenseekreis
Mjesto izvršenja
NUTS code: DE147 Bodenseekreis
Lokacija kupca
NUTS code: DE147 Bodenseekreis
Poslovni sektor (glavni CPV)
32424000 Mrežna infrastruktura
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
544,000.00 EUR
Referentni broj ponude
2016003847
Opis

Rahmenvertrag Beschaffung neuer IT-Infrastruktur Storage.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Landratsamt Bodenseekreis
Poštanska adresa: Glärnischstr. 1-3
Mjesto: Friedrichshafen
Oznaka NUTS-a: DE147
Poštanski broj: 88045
Zemlja: DEU
Glavna adresa: http://www.bodenseekreis.de/start
Elektroničkim putem:
https://portal.deutsche-evergabe.de
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s single subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
544,000.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Advanced UniByte GmbH
Poštanska adresa: Paul-Lechler-Straße 8
Mjesto: Metzingen
Poštanski broj: 7255
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.