Publications Office of the EU
Francuska-Colmar: Radovi ojačanja brane - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Colmar: Radovi ojačanja brane

  • Objavljeno
    26/11/2019
  • Rok
    23/12/2019
  • Otvaranje ponuda
    23/12/2019
  • Dodijeljeno
    03/03/2020
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Conseil départemental du Haut-Rhin
Mjesto izvršenja
NUTS code: FRF12 Haut-Rhin
Lokacija kupca
NUTS code: FRF12 Haut-Rhin
Poslovni sektor (glavni CPV)
45247212 Radovi ojačanja brane
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
6,564,072.95 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
2
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Le Conseil départemental du Haut-Rhin, propriétaire du barrage de Kruth-Wildenstein, souhaite mener en 2020 d'importants travaux sur le masque amont d'étanchéité de cet ouvrage. En effet, le barrage poids de Kruth-Wildenstein possède un masque amont pentu (0,66 m/m) étanche en béton bitumineux qui présente des signes de vieillissement et qui doit, par conséquent, faire l'objet d'une réhabilitation complète au cours de l'année 2020. Une vidange complète du barrage, à réaliser par le maître d'ouvrage, sera ainsi nécessaire de février à octobre 2020.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.alsacemarchespublics.eu
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
23/12/2019 10:00
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.