-
Objavljeno07/05/2013
-
Rok19/06/2013
-
Otvaranje ponuda19/06/2013
-
Dodijeljeno30/07/2013
-
Danas31/08/2026
Uslužni programi
Njemačka-München: Radovi električnog ožičenja i elektromontažni radovi
31 Starkstrom,
EMB Lübeck mit ca. 8 400 m² BGF, ca. 39 420 m³ BRI.
Poštanska adresa: Hochstr. 82
Mjesto: Lübeck
Poštanski broj: 23554
Zemlja: DEU
Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.