Publications Office of the EU
Danska-Assens: Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Danska-Assens: Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša

  • Objavljeno
    05/11/2019
  • Rok
    03/12/2019
  • Otvaranje ponuda
    03/12/2019
  • Dodijeljeno
    27/12/2019
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Assens Affald & Genbrug A/S
Mjesto izvršenja
NUTS code: DK031 Fyn
Lokacija kupca
NUTS code: DK031 Fyn
Poslovni sektor (glavni CPV)
90000000 Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
13,764,186.00 DKK
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Kørsel af containere med diverse affaldsfraktioner fra genbrugspladser i Assens kommune til diverse behandlingsanlæg.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Assens Affald & Genbrug A/S
Nacionalni registracijski broj: 32141315
Poštanska adresa: Skovvej 2B
Mjesto: Assens
Oznaka NUTS-a: DK031
Poštanski broj: 5610
Zemlja: DNK
Osoba za kontakt: Dennis Tranholm Jensen
Glavna adresa: https://www.ethics.dk/ethics/eo#/97ceda06-e227-4772-9fbe-0c7cb29d9ffc/homepage
Elektroničkim putem:
https://www.ethics.dk/ethics/eo#/97ceda06-e227-4772-9fbe-0c7cb29d9ffc/homepage
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
03/12/2019 11:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
13,764,186.00 DKK
Dodjela ugovora
Službeno ime: Snave Vognmandsforretning ApS
Poštanska adresa:
Mjesto: Haarby
Poštanski broj:
Zemlja: DNK
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.