Publications Office of the EU
Ujedinjena Kraljevina-Beverley: Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ujedinjena Kraljevina-Beverley: Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša

  • Objavljeno
    15/02/2017
  • Rok
    15/03/2017
  • Otvaranje ponuda
    15/03/2017
  • Dodijeljeno
    01/07/2017
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
East Riding of Yorkshire Council
Mjesto izvršenja
NUTS code: UKE12 East Riding of Yorkshire
Lokacija kupca
NUTS code: UKE Yorkshire and the Humber
Poslovni sektor (glavni CPV)
90510000 Zbrinjavanje i obrada otpada
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
960,000.00 GBP
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
454,601.00 GBP
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
4
Referentni broj ponude
DN234234
Opis

A framework for the hire of skips and associated waste disposal facilities.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
http://www.yortender.co.uk/
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s several subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
15/03/2017 12:00
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.