Publications Office of the EU
Španjolska-Cuenca: Usluge uklanjanja mulja - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španjolska-Cuenca: Usluge uklanjanja mulja

  • Objavljeno
    06/08/2016
  • Rok
    19/09/2016
  • Dodijeljeno
    12/12/2016
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Consejo de Administración de la Empresa Pública Aguas de Cuenca, S.A.
Mjesto izvršenja
NUTS code: ES España
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
90513600 Usluge uklanjanja mulja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
432,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
168,894.00 EUR
Referentni broj ponude
CA01/16
Opis

Servicio de retirada de lodos biológicos de la EDAR de Cuenca y su aplicación agrícola.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Consejo de Administración de la Empresa Pública Aguas de Cuenca, S.A.
Poštanska adresa: Plaza de España, s/n
Mjesto: Cuenca
Poštanski broj: 16001
Zemlja: ESP
Ponude se mogu podnositi
Not specified
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
432,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
168,894.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Aquambiente Servicios para el Sector del Agua, S.A.U.
Poštanska adresa:
Mjesto:
Poštanski broj:
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.