Publications Office of the EU
„Dostawa sprzętu specjalistycznego” na potrzeby realizacji zadania pn.: „Utworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie techniki dentystycznej” - III - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

„Dostawa sprzętu specjalistycznego” na potrzeby realizacji zadania pn.: „Utworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie techniki dentystycznej” - III

  • Objavljeno
    17/06/2025
  • Rok
    01/07/2025
  • Otvaranje ponuda
    01/07/2025
  • Dodijeljeno
    19/08/2025
  • Danas
    02/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Szkoła Policealna Techniki Dentystycznej w Łodzi, Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 159, 92-332 Łódź
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Poslovni sektor (glavni CPV)
33100000 Medicinske naprave
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
649,593.50 PLN
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
2
Referentni broj ponude
ZP.271.6.2025
Opis

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zdania pn.: „Dostawa sprzętu specjalistycznego” na potrzeby realizacji zadania pn.: „Utworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie techniki dentystycznej” - III. 2. Zadanie realizowane jest w ramach Umowy o objęcie przedsięwzięcia wsparciem z planu rozwojowego dotycząca realizacji przedsięwzięcia w ramach Konkursu pt. Utworzenie i wsparcie funkcjonowania 120 branżowych centrów umiejętności (BCU), realizujących koncepcję centrów doskonałości zawodowej (CoVEs). 3. Ze względu na obszerny opis - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, szczegóły dostawy, gwarancji itp., zawarte są w Załączniku Nr 2 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia – Parametry Techniczne (dalej zwany „OPZ”) w podziale na dwie części zamówienia. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części zamówienia. 4. Przedmiot zamówienia, w podziale na dwie części zamówienia obejmuje, w szczególności dla Części Nr 1: dostawę sprzętu i wyposażenia specjalistycznego. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi dostawa do siedziby Zamawiającego nowego, nie powystawowego sprzętu, w szczególności: drukarka 3D, kuweta do drukarki 3D, laptop, mikrosilnik protetyczny, myjka wydruków 3D, odlewnia indukcyjna, oprogramowanie CAD, skanery laboratoryjne, urządzenia do formowania wgłębnego, urządzenie do końcowej polimeryzacji wydruków 3D oraz dla Części Nr 2: dostawę instrumentów oraz akcesoriów, lampy LED do kompozytu, lampy wstępnej do kompozytu. 5. Wykonawca, zobowiązany jest załączyć do OFERTY w szczególności Załącznik Nr 2 do SWZ - OPZ / Parametry techniczne uzupełniony zgodnie z wymaganiami Zamawiającego. 6. Brak złożenia Zał. Nr 2 do SWZ, stanowi brak możliwości oceny oferty a tym samym podstawę odrzucenia oferty z postępowania. 7. Kod CPV: 33100000 Urządzenia medyczne, 33126000-9 – urządzenia stomatologiczne 8. Dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać instrukcje obsługi w języku polskim (i ile są wymagane), legitymować się stosownymi dokumentami, o których mowa w SWZ, musi być objęty co najmniej okresem gwarancji - określonym dla danego urządzenia, sprzętu, wyposażenia, określonym w załączniku Nr 2. Zamawiający przewiduje zastosowanie w niniejszym postępowaniu postanowienia art. 139 ustawy Pzp tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu. Uwaga: Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu, spełnieniu warunków udziału w postępowaniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp (tj. JEDZ). 2.1. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie w okresie do 40 dni od dnia podpisania umowy. Wykonawca może skrócić termin wykonania zamówienia maksymalnie o 20 dni. Skrócenie terminu wykonania zamówienia stanowi jedno z kryterium oceny oferty. Skrócenie terminu wykonania zamówienia określa Wykonawca w dniach - w formularzu ofertowym – załącznik nr 1 do SWZ, wpisując o ile dni skraca termin realizacji zamówienia w stosunku do terminu maksymalnego. 2.2. Zamawiający wymaga udzielenia okresu gwarancji na przedmiot zamówienia, zgodnie z okresem wskazanym w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia dla danego urządzenia. Okres gwarancji jest liczony od dnia podpisania protokołu odbioru przedmiotu umowy. 2.3. Zamawiający wymaga udzielenia okresu rękojmi na przedmiot zamówienia zgodnego z okresem udzielonej gwarancji jakości. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://ezamowienia.gov.pl
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://ezamowienia.gov.pl
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
01/07/2025 09:30
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.