Publications Office of the EU
Bugarska-Blagoevgrad: Elektromehanička oprema - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Bugarska-Blagoevgrad: Elektromehanička oprema

  • Dodijeljeno
    18/05/2018
  • Danas
    02/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Община Благоевград
Mjesto izvršenja
NUTS code: BG413 Благоевград
Lokacija kupca
NUTS code: BG413 Благоевград
Poslovni sektor (glavni CPV)
31720000 Elektromehanička oprema
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
80,681.50
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
80,680.00 BGN
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Прод. от II.1.1 — „Доставка и монтаж на специализирано оборудване за работилница по автомобилна мехатроника за нуждите на Благоевградска професионална гимназия във връзка с реализацията на проект „Инвестиции в подобряване качеството на образователната среда в Благоевградска професионална гимназия“, приоритетна ос 3 „Регионална образователна инфраструктура“, процедура за директно предоставяне на безвъзмездна финансова помощ BG16RFOP001-3.002 „Подкрепа за професионалните училища в Република България“ по Оперативна програма „Региони в растеж“ 2014—2020 г.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
CPV oznaka

31720000 - Elektromehanička oprema

39100000 - Namještaj

39000000 - Namještaj (uključujući uredski namještaj), unutarnja oprema, kućanske naprave (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje

39162000 - Nastavna oprema

39160000 - Školski namještaj

30000000 - Uredski i računalni strojevi, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške

38000000 - Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)

30200000 - Računarska oprema i potrepštine

Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
80,681.50
Konačna ugovorena vrijednost
80,680.00 BGN
Dodjela ugovora
Službeno ime: „Киог“ ЕООД
Poštanska adresa: бул. „Св. Димитър Солунски“ № 79
Mjesto: Благоевград
Poštanski broj: 2700
Zemlja: BGR
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.