-
Objavljeno25/02/2022
-
Rok01/04/2022
-
Otvaranje ponuda01/04/2022
-
Dodijeljeno03/08/2022
-
Danas31/08/2026
Uslužni programi
Mađarska-Pécs: Usluge popravaka i održavanja
Vállalkozási keretszerződés nettó 63 219 785,-Ft keretösszeg erejéig 36 hónapra.
Ajánlatkérő az eljárás tárgyát képező szolgáltatásokat az 1. ajánlati résznél 31 tűzjelző központ vonatkozásában várja el Ajánlattevőtől.
A tűzjelző berendezések pontos helye, darabszáma a műszaki leírás és árrészletező szerinti oktatási telephelyeken találhatóak.
Nyertes Ajánlattevő elvégzi a csatolt árrészletező excel fájl "1. ajánlati rész oktatási terület" munkafüzetében felsorolt telephelyeken lévő tűzjelző berendezés jogszabályok által előírt kötelező karbantartását, szükség szerinti javítását.
Elvégzi a csatolt árrészletező excel fájl "1. ajánlati rész oktatási terület" szerinti telephelyeken lévő tűzjelző berendezés jogszabályok által előírt kötelező hatósági tűz átjelzését, amelyhez biztosítja a GSM átjelző berendezést (műszaki leírás 6. pont), továbbá elvégzi a jogszabályi előírás szerinti karbantartását.
A karbantartásokat az 54/2014 (XII.5.) BM rendeletben előírtaknak megfelelően a karbantartó cég által tűzjelző központonként vezetett üzemeltetési naplóban jelzi.
Az ajánlati ár tartalmazza a területen szükségessé vált üzemeltetési napló, tartalék üzemeltetési napló árát az egész körzetre.
Az Ajánlattevő vállalja, hogy évente szükség szerint, de legfeljebb 6 alkalommal biztosít díjtalanul oktatást tűzjelző berendezési központonként a kezelő személyzet részére.
További információ: műszaki leírás, és árrészletező 1. ajánlati részre vonatkozó részei.
Szerződéskötési feltételként határozza meg Ajánlatkérő az alábbiakat:
A nyertes ajánlattevő érvényes szerződéssel rendelkezzen a Katasztrófavédelmi Igazgatósággal a tűzjelző berendezés átjelzésére a hatóság rendszerébe. (jelenleg Pajzs rendszerbe). A tűzjelző jelzés továbbítása a Katasztrófavédelem felé a nyertes ajánlattevő feladata.
Službeno ime: Pécsi Tudományegyetem
Nacionalni registracijski broj: 19308681202
Poštanska adresa: Vasvári Pál Utca 4.
Mjesto: Pécs
Oznaka NUTS-a: HU231
Poštanski broj: 7622
Zemlja: HUN
Osoba za kontakt: Urbán Anetta
Glavna adresa: http://www.pte.hu
Elektroničkim putem:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR001651542021/reszletek
Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.