Publications Office of the EU
Poljska-Poznań: Usluge pranja i kemijskog čišćenja - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Poznań: Usluge pranja i kemijskog čišćenja

  • Objavljeno
    06/12/2016
  • Rok
    13/01/2017
  • Danas
    05/09/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Szpital Wojewódzki w Poznaniu
Mjesto izvršenja
NUTS code: PL Polska
Lokacija kupca
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Poslovni sektor (glavni CPV)
98310000 Usluge pranja i kemijskog čišćenja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,180,147.09 PLN
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
SZW/SZP/59/2016
Opis

Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług pralniczych.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Szpital Wojewódzki w Poznaniu
Nacionalni registracijski broj: 000292209
Poštanska adresa: Juraszów 7/19
Mjesto: Poznań
Oznaka NUTS-a: PL415
Poštanski broj: 60-479
Zemlja: POL
Osoba za kontakt: Sekcja Zamówień Publicznych
Glavna adresa: www.lutycka.pl
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Provjerite povezane dokumente za detalje
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
1,180,147.09 PLN
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.