Publications Office of the EU
Belgija-Tournai: Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Belgija-Tournai: Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije

  • Objavljeno
    02/06/2018
  • Poništeno
    07/06/2018
  • Otvaranje ponuda
    03/07/2018
  • Danas
    02/09/2026
Status
Canceled
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Agence intercommunale IDETA Scrl
Mjesto izvršenja
NUTS code: BE328 Arr. Tournai-Mouscron
Lokacija kupca
NUTS code: BE328 Arr. Tournai-Mouscron
Poslovni sektor (glavni CPV)
09000000 Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Postupak je zaključen
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
2
Referentni broj ponude
T1806FENE
Opis

L’agence de développement économique IDETA, l’Asbl Bébé Boulot, le Nautisport, Notélé, et le CRP «Les Marronniers» se sont regroupés au sein d’une centrale d'achats pour assurer leur approvisionnement en énergie pour les 4 années à venir (2019 à 2022).
Bien qu'IDETA est l'attributaire du présent marché, les factures seront à émettre directement auprès des différents pouvoirs adjudicateurs faisant partie de la présente centrale d'achats.
Le marché a pour objet principal la fourniture de la puissance et de l’énergie électrique en basse et haute tensions aux points de prélèvements actuels et futurs repris de manière indicative dans le cahier des charges ainsi que la fourniture de gaz en basse pression, aux points de prélèvements actuels et futurs.
Le marché est divisé en 2 lots comme suit:
Lot 1 — la fourniture de la puissance et de l’énergie électrique en moyenne tension et basse tension ainsi que le rachat d’énergie verte ...(voir documents du marché).

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://eten.publicprocurement.be
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
03/07/2018 12:00
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.