Publications Office of the EU
Portugal-Ribeira Grande: Usluge obrade i zbrinjavanja neopasnih otpadaka i neopasnog otpada - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Portugal-Ribeira Grande: Usluge obrade i zbrinjavanja neopasnih otpadaka i neopasnog otpada

  • Objavljeno
    27/06/2018
  • Rok
    23/07/2018
  • Dodijeljeno
    13/12/2018
  • Danas
    03/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
MUSAMI — Operações Municipais do Ambiente, E. I. M., S. A.
Mjesto izvršenja
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Lokacija kupca
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Poslovni sektor (glavni CPV)
90513000 Usluge obrade i zbrinjavanja neopasnih otpadaka i neopasnog otpada
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
4,017,167.49 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,348,889.80 EUR
Referentni broj ponude
01/2018
Opis

Prestação de serviços de exploração do ecoparque I e II da ilha de São Miguel.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: MUSAMI — Operações Municipais do Ambiente, E. I. M., S. A.
Poštanska adresa: Rua Engenheiro Arantes de Oliveira, 15 B
Mjesto: Ribeira Grande
Oznaka NUTS-a: PT200
Poštanski broj: 9600-228
Zemlja: PRT
Glavna adresa: http://saphety.com/pt-PT/saphetygov
Elektroničkim putem:
http://saphety.com/pt-PT/saphetygov
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
4,017,167.49 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
2,348,889.80 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: SUMA, Serviços Urbanos e Meio Ambiente, S. A.
Poštanska adresa:
Mjesto: Ponta Delgada
Poštanski broj:
Zemlja: PRT

Službeno ime: SIGA, Sistema Integrado de Gestão Ambiental, S. A.
Poštanska adresa:
Mjesto: Ponta Delgada
Poštanski broj:
Zemlja: PRT
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.