Publications Office of the EU
„Izvođenje građevinskih i instalacijskih radova u svrhu promjene prozora studentskog doma i reorganizacije studentske kantine” - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

„Izvođenje građevinskih i instalacijskih radova u svrhu promjene prozora studentskog doma i reorganizacije studentske kantine”

  • Objavljeno
    04/04/2024
  • Rok
    09/05/2024
  • Otvaranje ponuda
    10/05/2024
  • Dodijeljeno
    19/08/2024
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: BG411 София (столица)
Poslovni sektor (glavni CPV)
45000000 Građevinski radovi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
329,396.54 BGN
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Broj grupa
2
Referentni broj ponude
374538
Opis

Predmet ugovora je „Izvođenje građevinskih i instalacijskih radova u svrhu promjene prozora studentskog doma i rekonstrukcije studentske kantine”, pod sljedećim grupama: Grupa br. 1: Izvođenje građevinskih i instalacijskih radova (SMP) u svrhu promjene stolarije studentskog doma u TU-Sofiji - Zahtjevi za opseg različitih vrsta građevinskih i instalacijskih radova za provedbu predmeta ugovora. Rastavljanje: Demontaža postojeće stolarije, uključujući transport, utovar i transport. Instalacija: Isporuka i ugradnja PVC prozora iz min 5 komornih profila s dvostrukim staklom "K" stakla i koeficijentom prijenosa topline Umax = 1,3 W/m2K - bijele boje. Premazivanje, žbukanje i slikanje lateksom s unutarnje strane stolarije širine do 25 cm, uključujući kutne trake. Isporuka i ugradnja PVC prozorskih klupčica širine do 15 cm s unutarnje strane prozora. Čišćenje i žbukanje terakolom na vanjskom spoju. Isporuka i ugradnja aluminijskih prozorskih klupčica širine do 25 cm na fasadnu stolariju. Grupa br. 2: Izvođenje građevinskih i instalacijskih radova u svrhu rekonstrukcije studentskog stola u TU-Sofiji - Zahtjevi za opseg različitih vrsta građevinskih i instalacijskih radova za provedbu predmeta ugovora. 1.1. Radovi rastavljanja: 1.1.1. Demontaža linoleuma. 1.1.2. Rastavljanje rešetki. 1.1.3. Rastavljanje metalne pregrade s vratima. 1.1.4. Razbijanje zida od opeke za 12 cm. 1.1.5. Razbijanje armiranobetonskog zida debljine 8 cm kako bi se proširila vrata i otvori. 1.1.6. Demontaža pločica faience pločica vapneno-cementne otopine. 1.1.7. Rušenje mozaičkih ploča. 1.1.8. Struganje zidova i stropova na jake temelje 1.1.9. Utovar i prijevoz građevinskog otpada. 1.2. Građevinski radovi: 1.2.1. Stolarija djeluje 1.2.2. Obloge radovi 1.2.3 Podovi i estriha 1.2.4. Maskiranje djeluje 1.2.5. Slikarski poslovi.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://app.eop.bg/today/374538
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://app.eop.bg/today/374538
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
10/05/2024 14:00
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.