Publications Office of the EU
Francuska-Toulon: Usluge čišćenja - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Toulon: Usluge čišćenja

  • Objavljeno
    19/06/2020
  • Rok
    31/07/2020
  • Otvaranje ponuda
    03/08/2020
  • Dodijeljeno
    03/11/2020
  • Danas
    03/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Mindef/EMA/DC SCA/PFAF SE
Mjesto izvršenja
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Lokacija kupca
NUTS code: FRL05 Var
Poslovni sektor (glavni CPV)
90910000 Usluge čišćenja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
3,571,320.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
3,724,800.00 EUR
Referentni broj ponude
DAF_2020_000844
Opis

Nettoyage des locaux, de la vitrerie, prestations de plonge (laverie) nettoyage des locaux de plonge et de restauration de divers organismes militaires relevant du groupement de soutien de la base de défense de Marseille/Aubagne (soutien courant) et des bâtiments hébergement et hôtellerie gérés par les Établissements publics administratifs (EPA sur fonds propres) le cercle mess de la base de défense de Marseille/Aubagne et le cercle mixte de la légion étrangère situé à Aubagne — trois postes. Les informations relatives aux prestations forfaitaires à effectuer ainsi qu'au nombre de repas servis dans tous les centres de restauration sont mentionnées dans les CT et les volets A à C du CCTP.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
http://www.marches-publics.gouv.fr
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s single subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
03/08/2020 09:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
3,571,320.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
3,724,800.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Atalian Proprété PACA
Poštanska adresa: 151 avenue des Aygalades
Mjesto: Marseille
Poštanski broj: 13015
Zemlja: FRA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.