Publications Office of the EU
Španjolska-Valladolid: Usluge posebnog obrazovanja - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španjolska-Valladolid: Usluge posebnog obrazovanja

  • Dodijeljeno
    06/09/2019
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Consejería de Educación de la Junta de Castilla y León
Mjesto izvršenja
NUTS code: ES418 Valladolid
Lokacija kupca
NUTS code: ES418 Valladolid
Poslovni sektor (glavni CPV)
80340000 Usluge posebnog obrazovanja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
609,390.00
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
589,626.00 EUR
Referentni broj ponude
A2019/008014
Opis

Servicio de apoyo específico con destino a alumnado con discapacidad auditiva usuario de lengua de signos española en centros docentes públicos de la Comunidad de Castilla y León.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Not applicable
Procijenjena vrijednost
609,390.00
Konačna ugovorena vrijednost
589,626.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Federación de asociaciones de padres y amigos del sordo de Castilla y León y la Asociación para la reeducación auditiva de niños sordos de Burgos
Poštanska adresa: C/ Fuente Lugarejos, 5
Mjesto: Burgos
Poštanski broj: 09001
Zemlja: ESP
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.