-
Objavljeno06/12/2018
-
Rok10/01/2019
-
Otvaranje ponuda10/01/2019
-
Dodijeljeno04/02/2019
-
Danas01/09/2026
Uslužni programi
Poljska-Varšava: Cjepiva
Przedmiotem zamówienia jest dostawa szczepionki DTP – błoniczo–tężcowo–krztuścowa adsorbowana na wodorotlenku glinu inj. 0,5 ml.
Część 1: w ilości 100 000 dawek
Część 2: w ilości 150 000 dawek
Część 3: w ilości 100 000 dawek
Część 4: w ilości 100 000 dawek
Część 5: w ilości 100 000 dawek
Zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w SIWZ oraz na warunkach określonych w ogólnych warunkach umowy, które stanowią załącznik do SIWZ.
Službeno ime: Zakład Zamówień Publicznych przy Ministrze Zdrowia
Nacionalni registracijski broj: REGON: 010705939; NIP: 525-15-53-851
Poštanska adresa: Al. Jerozolimskie 155, pok. 115
Mjesto: Warszawa
Oznaka NUTS-a: PL
Poštanski broj: 02-326
Zemlja: POL
Osoba za kontakt: Bartłomiej Kowalski
Glavna adresa: www.zzpprzymz.pl
Elektroničkim putem:
www.zzpprzymz.ezamawiajacy.pl
Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.