Publications Office of the EU
Nabava i obnova keramičkih izolatora i stakla ograničene dielektrične krutosti kompozitnim izolatorima s većom linijom propuštanja i izolacijom za poboljšanje pouzdanosti u područjima visokog saliniteta i onečišćenja lava Córdoba-Málaga. - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

Nabava i obnova keramičkih izolatora i stakla ograničene dielektrične krutosti kompozitnim izolatorima s većom linijom propuštanja i izolacijom za poboljšanje pouzdanosti u područjima visokog saliniteta i onečišćenja lava Córdoba-Málaga.

  • Objavljeno
    29/02/2024
  • Rok
    08/04/2024
  • Otvaranje ponuda
    24/04/2024
  • Dodijeljeno
    04/09/2024
  • Danas
    03/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Adif-Alta Velocidad
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: ES300 Madrid
Poslovni sektor (glavni CPV)
31650000 Pribor za izoliranje
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,777,313.80 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,082,985.40 EUR
Referentni broj ponude
3.23/20810.0091
Opis

Nabava i obnova keramičkih izolatora i stakla ograničene dielektrične krutosti kompozitnim izolatorima s većom linijom propuštanja i izolacijom za poboljšanje pouzdanosti u područjima visokog saliniteta i onečišćenja lava Córdoba-Málaga.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://elicitadores.adif.es
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://elicitadores.adif.es
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
24/04/2024 10:00
CPV oznaka

31650000 - Pribor za izoliranje

50220000 - Usluge popravaka, održavanja i srodne usluge za željeznice i drugu opremu

44100000 - Građevinski materijali i pridruženi artikli

44111000 - Materijal za gradnju

44110000 - Građevinski materijali

38000000 - Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)

45000000 - Građevinski radovi

Metoda dodjele
Kriterij:
Vrsta: cost
Opis: En función del precio más bajo
Ponder (postotak, točan) :
Procijenjena vrijednost
2,777,313.80 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
2,082,985.40 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: SYNEOX RAIL, S.L.U.
Poštanska adresa:
Mjesto: Madrid
Poštanski broj: 28016
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.