-
Objavljeno04/04/2025
-
Rok02/05/2025
-
Otvaranje ponuda02/05/2025
-
Danas06/09/2026
Uslužni programi
- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka
- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja
WCCC25 068 Dizajnerski tim za bivšu Bank of Ireland Lismore
Waterford City i Županijsko vijeće žele nabaviti multidisciplinarni dizajnerski tim pod vodstvom arhitekta za bivšu zgradu Bank of Ireland u Lismoreu. Odabrani ponuditelj morat će dovršiti interni plan projektiranja, pripremiti natječajnu dokumentaciju, pratiti fazu izgradnje i upravljati njome te obavljati uloge PSDP-a i predstavnika poslodavaca. Zahtijevani tim uključivat će sljedeće skupove vještina Arhitekt i predstavnik poslodavaca Krajobrazni arhitekt Građevinski/strukturni inženjer za mjerenje količine Nadzornik projekta za postupak projektiranja
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=5408332
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=5408332
71221000 - Arhitektonske usluge za zgrade
71320000 - Usluge tehničkog projektiranja
71000000 - Arhitektonske, građevne, tehničke i inspekcije usluge
71312000 - Savjetodavne usluge u području visokogradnje
71324000 - Usluge izračuna iznosa troškova
71500000 - Usluge povezane s građevinarstvom
Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.