-
Objavljeno09/12/2017
-
Rok05/03/2018
-
Dodijeljeno16/11/2018
-
Danas31/08/2026
Uslužni programi
Italija-Uta: Arhitektonske usluge za zgrade
Concorso di progettazione ai sensi dell'art. 152 del D.Lgs. 50/2016 e art. 63 comma 4 del D.Lgs. 50/2016, per l'intervento denominato «Piano straordinario di edilizia scolastica Iscol@ Asse I scuole del nuovo millennio — Creazione nuovo polo scolastico nel Comune di Uta 1o lotto».
Službeno ime: Comune di Uta
Poštanska adresa: P.zza S'Olivariu
Mjesto: Uta
Oznaka NUTS-a: ITG27
Poštanski broj: 09010
Zemlja: ITA
Glavna adresa: www.comune.uta.ca.it
Poštanska adresa:
Mjesto: Firenze
Poštanski broj:
Zemlja: ITA
Službeno ime: Arch. Antonello Stella
Poštanska adresa:
Mjesto: Ferrara
Poštanski broj:
Zemlja: ITA
Službeno ime: Tecnolav Engineering S.r.l.
Poštanska adresa:
Mjesto: Cagliari
Poštanski broj:
Zemlja: ITA
Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.