Publications Office of the EU
Krovni radovi - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

Krovni radovi

  • Dodijeljeno
    29/02/2024
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Kreisausschuss des Landkreises Darmstadt-Dieburg für den Eigenbetrieb Da-Di-Werk Gebäude
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: DE711 Darmstadt, Kreisfreie Stadt
Poslovni sektor (glavni CPV)
45260000 Radovi na krovu i drugi posebni građevinski zanatski radovi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
69,193.75 EUR
Referentni broj ponude
23-2-009/23007233/A23/DA
Opis

Glavne količine u LV „Krovovi postojećih zgrada 004 i 005 (Švedska i Buxbaumbau)”: - Rušenje krovnog pokrova s Ujedinjenom Kraljevinom (neopterećeno): 307 m2 – ponovno sastavljanje cementnog pokrova od valovitih vlakana s Ujedinjenom Kraljevinom: cca 307 m2 - vodovodni radovi, montažni lim žlijeba, viseći krovni žlijeb: 50 - Kišna cijev DN70: 31 m - nova ugradbena krovna svjetlosna traka l/b cca 3, 75/1,10m, h= 55 cm: 1 komad

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Nije dostupno
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Metoda dodjele
Preis
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
69,193.75 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Erich Vogler GmbH & Co. Industriebedachungen und Flachdachbau KG
Poštanska adresa:
Mjesto: Frankfurt am Main
Poštanski broj: 60488
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.