Publications Office of the EU
Poljska-Wrocław: Održavanje i popravak velikih središnjih računala - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Wrocław: Održavanje i popravak velikih središnjih računala

  • Objavljeno
    10/07/2013
  • Rok
    19/08/2013
  • Dodijeljeno
    18/09/2013
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Gmina Wrocław – Urząd Miejski Wrocławia
Mjesto izvršenja
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
50312100 Održavanje i popravak velikih središnjih računala
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
81,646.39 PLN
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
42,927.00 PLN
Referentni broj ponude
ZP/PN/103/2013/WIN
Opis

Celem niniejszego przetargu jest zapewnienie wsparcia technicznego na bibliotekę taśmową „IBM TotalStorage 3584 Tape Library Model L52” znajdującej się w lokalizacji Świdnicka 53 we Wrocławiu - Centrum Przetwarzania Danych nr 1 (CPD1).

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
81,646.39 PLN
Konačna ugovorena vrijednost
42,927.00 PLN
Dodjela ugovora
Službeno ime: Engave Sp. z o.o.
Poštanska adresa: ul. Łopuszańska 32
Mjesto: Warszawa
Poštanski broj: 02-220
Zemlja: POL
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.