Publications Office of the EU
Belgija-Antwerpen: Usluge gašenja požara - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgija-Antwerpen: Usluge gašenja požara

  • Objavljeno
    22/11/2018
  • Rok
    20/12/2018
  • Dodijeljeno
    20/12/2018
  • Otvaranje ponuda
    20/12/2018
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Hogere Zeevaartschool Antwerpen
Mjesto izvršenja
NUTS code: BE Belgique/België
Lokacija kupca
NUTS code: BE211 Arr. Antwerpen
Poslovni sektor (glavni CPV)
75251100 Usluge gašenja požara
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
12,549.00 EUR
Referentni broj ponude
HZS-AFF20192020B-F03_0
Opis

De HZS is op zoek naar een samenwerking om advanced fire fighting aan haar studenten aan te kunnen bieden.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://eten.publicprocurement.be/etendering/viewWorkspacesBasedOnExtUrl.do?wsName=HZS-AFF20192020B-F02
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
20/12/2018 11:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
12,549.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Campus Vesta APB
Poštanska adresa: Oostmalsesteenweg 75
Mjesto: Ranst
Poštanski broj: 2520
Zemlja: BEL
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.