Publications Office of the EU
Rumunjska-București: Usluge glazbenog sastava - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunjska-București: Usluge glazbenog sastava

  • Dodijeljeno
    05/07/2023
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
MUZEUL NATIONAL AL SATULUI "DIMITRIE GUSTI"
Mjesto izvršenja
NUTS code: RO321 Bucureşti
Lokacija kupca
NUTS code: RO321 Bucureşti
Poslovni sektor (glavni CPV)
92312130 Usluge glazbenog sastava
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,500.00
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,500.00 RON
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Cesiunea neexclusiva de drepturi patrimoniale conexe dreptului de autor asupra continutului operei audiovizuale conceputa si prezentata in cadrul actiunii “Tabăra de creație Vara pe uliță” organizata de Muzeul National al Satului “Dimitrie Gusti” in perioada 10 iulie – 04 august 2023.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
1,500.00
Konačna ugovorena vrijednost
1,500.00 RON
Dodjela ugovora
Službeno ime: Asociația Art Degeaba
Poštanska adresa: Str. Popa Rusu nr. 9A et.3 ap.8, sector 2
Mjesto: Bucuresti
Poštanski broj: 021021
Zemlja: ROU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.