Publications Office of the EU
Francuska-Montpellier: Usluge čišćenja - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Francuska-Montpellier: Usluge čišćenja

  • Objavljeno
    13/01/2017
  • Rok
    20/02/2017
  • Otvaranje ponuda
    21/02/2017
  • Dodijeljeno
    05/05/2017
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Montpellier Méditerranée Métropole
Mjesto izvršenja
NUTS code: FRJ13 Hérault
Lokacija kupca
NUTS code: FRJ13 Hérault
Poslovni sektor (glavni CPV)
90910000 Usluge čišćenja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,060,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
186,735.00 EUR
Referentni broj ponude
4654DS16
Opis

Nettoyage de la piscine olympique Antigone à Montpellier.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Montpellier Méditerranée Métropole
Nacionalni registracijski broj: 24340001700022
Poštanska adresa: 50 place Zeus, CS 39556
Mjesto: Montpellier Cedex 2
Oznaka NUTS-a: FR813
Poštanski broj: 34961
Zemlja: FRA
Osoba za kontakt: Direction adjointe de la commande publique
Glavna adresa: http://www.montpellier3m.fr
Elektroničkim putem:
https://marches.montpellier3m.fr
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
21/02/2017 14:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
1,060,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
186,735.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Sud Service SAS
Poštanska adresa: PA La Garrigue — BP 21
Mjesto: Castelnau-le-Lez
Poštanski broj: 34171
Zemlja: FRA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.