Publications Office of the EU
Francuska-Bourg-en-Bresse: Usluge provedbe anketa - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Bourg-en-Bresse: Usluge provedbe anketa

  • Objavljeno
    29/09/2021
  • Rok
    29/10/2021
  • Otvaranje ponuda
    30/10/2021
  • Dodijeljeno
    15/12/2021
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
SEMCODA
Mjesto izvršenja
NUTS code: FRK21 Ain
Lokacija kupca
NUTS code: FRK21 Ain
Poslovni sektor (glavni CPV)
79311200 Usluge provedbe anketa
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
138,000.00 EUR
Referentni broj ponude
2021-Pat-0041
Opis

L'accord-cadre sera exécuté par l'émission de bons de commande.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
http://agysoft.marches-publics.info/
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s single subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
30/10/2021 08:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
138,000.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: AVISO CONSEIL
Poštanska adresa: 11 QUAI RAMBAUD
Mjesto: Lyon
Poštanski broj: 69002
Zemlja: FRA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.