-
Objavljeno05/10/2022
-
Rok10/11/2022
-
Otvaranje ponuda10/11/2022
-
Dodijeljeno15/02/2023
-
Danas06/09/2026
Uslužni programi
Francuska-Toulouse: Građevinski radovi na cesti
accord-Cadre à bons de commande avec un minimum de 600 000 euro(s) et un maximum de 3 600 000 euro(s) (H.T.).
https://haute-garonne.marches-publics.info
Okvirni sporazum s single subjekti
Poštanska adresa: zi De La Madeleine
Mjesto: Flourens
Poštanski broj: 31130
Zemlja: FRA
Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.