Publications Office of the EU
Bugarska-Sofija: Električna energija - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bugarska-Sofija: Električna energija

  • Objavljeno
    30/09/2022
  • Rok
    31/10/2022
  • Otvaranje ponuda
    01/11/2022
  • Dodijeljeno
    05/01/2023
  • Danas
    06/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Държавна агенция за бежанците при Министерския съвет
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: BG България (Bulgaria)
Poslovni sektor (glavni CPV)
09310000 Električna energija
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,240,390.00 BGN
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,690,390.00 BGN
Referentni broj ponude
ФУМИ-67/12.08.2022г.
Opis

Обществената поръчка има за цел да бъде избран доставчик на електрическа енергия и координатор на балансираща група, като се сключи договор за комбинирани услуги по смисъла на чл. 20 от Правилата за търговия с електрическа енергия (ПТЕЕ).

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://app.eop.bg/today/234082
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
01/11/2022 14:00
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
2,240,390.00 BGN
Konačna ugovorena vrijednost
1,690,390.00 BGN
Dodjela ugovora
Službeno ime: Електрохолд Трейд ЕАД
Poštanska adresa: пл. Позитано №.2 ет.7, офис 7
Mjesto: гр. София
Poštanski broj: 1000
Zemlja: BGR
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.