Publications Office of the EU
Češka-Mladé Buky: Tehničke usluge - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Češka-Mladé Buky: Tehničke usluge

  • Objavljeno
    17/08/2020
  • Rok
    18/09/2020
  • Otvaranje ponuda
    30/09/2020
  • Danas
    31/08/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Městys Mladé Buky
Mjesto izvršenja
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Lokacija kupca
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Poslovni sektor (glavni CPV)
71300000 Tehničke usluge
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
3,300,000.00 CZK
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Zhotovení projektové dokumentace pro vybudování dopravní a technické infrastruktury a parcelace obytné zóny Centrum Mladé Buky.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Městys Mladé Buky
Nacionalni registracijski broj: 00278149
Poštanska adresa: Krkonošská 186
Mjesto: Mladé Buky
Oznaka NUTS-a: CZ052
Poštanski broj: 542 23
Zemlja: CZE
Osoba za kontakt: Ing. Vladimír Šplíchal
Glavna adresa: http://www.obecmladebuky.cz/
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
30/09/2020 00:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
3,300,000.00 CZK
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.