Publications Office of the EU
Njemačka-Dingolfing: Obrada metala - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Dingolfing: Obrada metala

  • Objavljeno
    08/04/2020
  • Rok
    13/05/2020
  • Otvaranje ponuda
    13/05/2020
  • Dodijeljeno
    18/06/2020
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
LRA Dingolfing-Landau
Mjesto izvršenja
NUTS code: DE22C Dingolfing-Landau
Lokacija kupca
NUTS code: DE22C Dingolfing-Landau
Poslovni sektor (glavni CPV)
45262670 Obrada metala
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
83,985.00 EUR
Referentni broj ponude
2020/S 070-165964
Opis

Metallbau- und Verglasungsarbeiten für ein Oberlicht im Atrium des Neubaus der Förderschule in Landau an der Isar.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.staatsanzeiger-eservices.de/sol-bin.html
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
13/05/2020 11:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
83,985.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Fa. LAMILUX Heinrich Strunz GmbH
Poštanska adresa: Zehstraße 2
Mjesto: Rehau
Poštanski broj: 95111
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.