Publications Office of the EU
23637_Modernizacija željezničko-cestovnih prijelaza s integriranim sustavom za otkrivanje prepreka i uvođenje sustava video analitike i nadzora - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

23637_Modernizacija željezničko-cestovnih prijelaza s integriranim sustavom za otkrivanje prepreka i uvođenje sustava video analitike i nadzora

  • Dodijeljeno
    28/11/2024
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
AB "Lietuvos geležinkeliai"
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: LT011 Vilniaus apskritis
Poslovni sektor (glavni CPV)
35125000 Sustav nadzora
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
572,210.00 EUR
Referentni broj ponude
679636
Opis

Predmet nabave ne dijeli se u grupe, a dobavljač, koji će biti pozvan da dostavi ponudu, morat će predložiti ukupnu količinu/obujam predmeta nabave.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Nije dostupno
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Kupci
AB „LTG Infra“ 
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Prekės garantijos terminas, mėnesiais
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
572,210.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: UAB Fima
Poštanska adresa:
Mjesto: vilnius
Poštanski broj: 09120
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.