Publications Office of the EU
Španjolska-Tarragona: Usluge školskih obroka - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španjolska-Tarragona: Usluge školskih obroka

  • Objavljeno
    18/03/2022
  • Predviđena objava
    29/04/2022
  • Danas
    01/09/2026
Status
Neaktivno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
CONSELL COMARCAL DEL TARRAGONÈS
Mjesto izvršenja
NUTS code: ES514 Tarragona
Lokacija kupca
NUTS code: ES514 Tarragona
Poslovni sektor (glavni CPV)
55523100 Usluge školskih obroka
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,645,002.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Postupak je zaključen
Referentni broj ponude
0072
Opis

Servicio de comedor para las escuelas:
-Guillem de Claramunt de la Secuita
-Ventura Gassol del Morell
Este servicio lleva implicito el suministro de comida, atención de los niños, gestión de cobros, realización de actividades en el tiempo de ocio...

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Not applicable
Procijenjena vrijednost
1,645,002.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
Postupak je zaključen
Dodjela ugovora
Postupak je zaključen
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.