Publications Office of the EU
743715 - 743715 - ELEKTRIČKA ŠKOLA POSLOVANJE - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

743715 - 743715 - ELEKTRIČKA ŠKOLA POSLOVANJE

  • Objavljeno
    24/10/2024
  • Rok
    25/11/2024
  • Otvaranje ponuda
    25/11/2024
  • Dodijeljeno
    27/02/2026
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Tauragės rajono savivaldybės administracija
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: LT027 Tauragės apskritis
Poslovni sektor (glavni CPV)
34114400 Minibusi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
154,900.00 EUR
Referentni broj ponude
743715, ID 75320
Opis

Javni naručitelj kupuje 1 novi električni školski autobus razreda M3 skupine B, s najmanje 19 + 1 (vozačeva) sjedala i najviše 22 sjedala, opremljen unutarnjim dizalom (dizalom) kojim se mogu prevoziti 2 osobe s invaliditetom u invalidskim kolicima bez posebne opreme (dalje u tekstu „predmet”). Zahtjevi koji se odnose na predmet ugovora utvrđeni su u Prilogu 2. „Tehnička specifikacija” Posebnim uvjetima i u Prilogu 9. „Nacrt ugovora” Posebnim uvjetima.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=787461&B=
Ponude se mogu podnositi
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=787461&B=
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
25/11/2024 09:45
CPV oznaka

34114400 - Minibusi

34121000 - Autobusi i međugradski autobusi

34120000 - Motorna vozila za prijevoz 10 ili više osoba

Metoda dodjele
Kriterij:
Vrsta: price
Opis: Mažiausia kaina
Ponder (postotak, točan) : 100
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
154,900.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: UAB transporto firma „Transmitto“
Poštanska adresa:
Mjesto: Vilnius
Poštanski broj: 02184
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.