Publications Office of the EU
Češka Republika-Prag: Radovi na podizanju kuća - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Češka Republika-Prag: Radovi na podizanju kuća

  • Objavljeno
    13/02/2014
  • Objavljeno
    04/06/2014
  • Rok
    19/06/2014
  • Poništeno
    17/07/2014
  • Danas
    06/09/2026
Status
Poništeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Správa majetkového portfolia Praha 3 a.s.
Mjesto izvršenja
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
45211100 Radovi na podizanju kuća
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
16,500,000.00 CZK
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Postupak je zaključen
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Předmětem veřejné zakázky je úprava nebytového prostoru v přízemí a suterénu budovy pro potřeby pobočky městské knihovny a kulturního centra spočívající v rekonstrukci vnitřních prostor, dále stavba nového anglického dvorku jako druhého vstupu do suterénu budovy, dodávka a montáž ohrady na nádoby na odpad, sadové úpravy v okolí objektu.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Tender Solution s.r.o.
Nacionalni registracijski broj: 26507536
Poštanska adresa: náměstí Kinských 741/6
Mjesto: Praha 5
Poštanski broj: 150 00
Zemlja: CZE
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
19/06/2014 11:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
16,500,000.00 CZK
Konačna ugovorena vrijednost
Postupak je zaključen
Dodjela ugovora
Postupak je zaključen
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.