Publications Office of the EU
RO-Iaşi: Безоловен бензин - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Iaşi: Безоловен бензин

  • Objavljeno
    09/08/2011
  • Rok
    15/09/2011
  • Otvaranje ponuda
    16/09/2011
  • Danas
    31/08/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
NUTS code: RO213 Iaşi
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
09132100 Bezolovni benzin
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,493,000.00 RON
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
11911/07.07.2011
Opis

Achizitii de benzina si motorina pentru desfasurarea activitatii curente.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
16/09/2011 18:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
1,493,000.00 RON
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.