-
Objavljeno05/04/2024
-
Rok16/05/2024
-
Otvaranje ponuda16/05/2024
-
Dodijeljeno06/06/2024
-
Danas31/08/2026
Uslužni programi
- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka
- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja
„Proširenje kanalizacijske mreže za otpadne vode iz kućanstava u flamanskom gradu i selima koja pripadaju općinama Chitoveni i Prisacani u okrugu Botosani”
Kako bi se postigao cilj „Proširenje kanalizacijske mreže za otpadne vode iz kućanstava u flamanskom gradu i selima koja pripadaju općinama Chitoveni i Prisacani u okrugu Botosani”, predlaže se uspostava kanalizacijske mreže iz PVC cijevi i montažnih armiranobetonskih kamina. Predložena kanalizacijska mreža imat će sljedeće značajke: - glavne i sekundarne kanalizacijske cijevi - crpne stanice za otpadne vode - ispusne cijevi vezane uz crpne stanice Opis radova dostupan je u Tehničkom projektu u okviru natječajne dokumentacije. Procijenjena vrijednost ugovora koji će se dodijeliti ne uključuje iznos raznih i nepredviđenih rashoda navedenih u proračunu projekta (opća procjena), kojima se može pristupiti, prema potrebi, ovisno o potrebama, izmjenom ugovora pod uvjetima utvrđenima u članku 221. Zakona br. 98/2016 o javnoj nabavi. Trajanje izvođenja radova: 24 kalendarska mjeseca; Pažnja: Javni naručitelj mora jasno i u potpunosti odgovoriti na sve zahtjeve za pojašnjenjem u skladu s obvezom utvrđenom u članku 161. Zakona br. 98/2016, kako je izmijenjen Hitnom uredbom Vlade br. 45/2018, 18 dana prije roka za podnošenje ponuda. Broj dana do kojih se mogu zatražiti pojašnjenja prije roka za podnošenje ponuda/natjecatelja: Dvanaest dana. Procijenjena ukupna vrijednost: procijenjena vrijednost bez PDV-a (samo u brojkama): 37 480 347,79 leja bez PDV-a Valuta: RON raščlanjen kako slijedi: Poglavlje 4. Osnovni investicijski troškovi: 37 189 071,99 RON bez PDV-a Poglavlje 5.1. Organizacija gradilišta: Procijenjena vrijednost ugovora koji će se dodijeliti ne uključuje iznos raznih i nepredviđenih rashoda navedenih u proračunu projekta (opća procjena), kojima se može pristupiti, prema potrebi, izmjenom ugovora pod uvjetima utvrđenima u članku 221. Zakona br. 98/2016 o javnoj nabavi.
https://www.e-licitatie.ro
https://www.e-licitatie.ro
45232400 - Građevinski radovi na kolektorima otpadne vode
44100000 - Građevinski materijali i pridruženi artikli
45231000 - Građevinski radovi na cjevovodu, komunikacijskim i energetskim vodovima
Poštanska adresa:
Mjesto: Rebra
Poštanski broj: 427240
Zemlja:
Službeno ime: CORNELL'S FLOOR S.R.L.
Poštanska adresa:
Mjesto: Ranghilesti
Poštanski broj: 717352
Zemlja:
Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.