Publications Office of the EU
Poljska-Lipsko: Farmaceutski proizvodi - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Lipsko: Farmaceutski proizvodi

  • Objavljeno
    27/02/2014
  • Rok
    08/04/2014
  • Otvaranje ponuda
    08/04/2014
  • Dodijeljeno
    28/04/2014
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej
Mjesto izvršenja
NUTS code: PL921 Radomski
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
33600000 Farmaceutski proizvodi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
362,493.79 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,378,963.20 PLN
Broj grupa
38
Referentni broj ponude
ZP/05/2014
Opis

Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów farmaceutycznych dla potrzeb apteki szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej z siedzibą 27-300 Lipsko ul. J. Śniadeckiego 2, zwanego dalej zamawiającym, w podziale na 38 pakietów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w formularzu asortymentowo-cenowym (załącznik numer 2 do SIWZ).

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for one or more lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
08/04/2014 09:15
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.