-
Objavljeno05/12/2022
-
Rok03/01/2023
-
Otvaranje ponuda03/01/2023
-
Dodijeljeno12/01/2023
-
Danas31/08/2026
Uslužni programi
Litva-Vilnius: Električna vozila
Elektromobilis lizingo būdu
Službeno ime: UAB „Toksika“
Nacionalni registracijski broj: 244670310
Poštanska adresa: Kuro g. 15
Mjesto: Vilnius
Oznaka NUTS-a: LT
Poštanski broj: 02300
Zemlja: LTU
Osoba za kontakt: Karolina Rimkuvienė
Glavna adresa: http://www.toksika.lt
Elektroničkim putem:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=677369&B=PPO
Poštanska adresa: Gedimino pr. 12, Vilniaus m., 01103 Vilniaus m. sa
Mjesto: Vilnius
Poštanski broj: 01103
Zemlja: LTU
Službeno ime: UAB "Moller Auto"
Poštanska adresa: Laisvės pr. 127, LT-06118 Vilnius
Mjesto: Vilnius
Poštanski broj: 06118
Zemlja: LTU
Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.