Publications Office of the EU
Španjolska-Dos Hermanas: Gume za teška i laka vozila - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španjolska-Dos Hermanas: Gume za teška i laka vozila

  • Objavljeno
    05/12/2022
  • Rok
    30/12/2022
  • Otvaranje ponuda
    04/01/2023
  • Dodijeljeno
    20/03/2023
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Dos Hermanas
Mjesto izvršenja
NUTS code: ES618 Sevilla
Lokacija kupca
NUTS code: ES618 Sevilla
Poslovni sektor (glavni CPV)
34350000 Gume za teška i laka vozila
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
479,856.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
239,928.00 EUR
Referentni broj ponude
82/2022/CON
Opis

Suministro, sustitución y reparación de neumáticos de los vehículos de la flota municipal del Ayuntamiento de Dos Hermanas

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Dos Hermanas
Nacionalni registracijski broj: P4103800A
Poštanska adresa: Plaza de la Constitución, 1
Mjesto: Dos Hermanas
Oznaka NUTS-a: ES618
Poštanski broj: 41701
Zemlja: ESP
Osoba za kontakt: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Dos Hermanas
Glavna adresa: https://contrataciondelestado.es
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
04/01/2023 09:30
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
479,856.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
239,928.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: NEUMATICOS LA VERDAD SEVILLA SL
Poštanska adresa: Calle Octavio Paz, núm. 1
Mjesto: Dos Hermanas
Poštanski broj: 41702
Zemlja: ESP
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.