-
Objavljeno28/03/2018
-
Rok04/05/2018
-
Otvaranje ponuda04/05/2018
-
Dodijeljeno06/07/2018
-
Danas01/09/2026
Uslužni programi
Hrvatska-Dubrovnik: Ulje za loženje
Predmet nabave je nabava robe – Nabava lož ulja za potrebe Domova za starije i nemoćne osobe na području Dubrovačko-neretvanske županije za razdoblje 4 godine.
Predmet nabave je detaljno opisan u obrascu Troškovnik koji je sastavni dio ove dokumentacije o nabavi.
CPV Oznaka: 09135100-5 Ulje za loženje
Ponuditelji nude predmet nabave u skladu sa Zakonom o tržištu nafte i naftnih derivata (NN 19/14, 73/17) i ostalim propisima koji reguliraju tržište nafte i naftnih derivata.
https://eojn.nn.hr/Oglasnik
Okvirni sporazum s single subjekti
Poštanska adresa: Savska Opatovina 36
Mjesto: Zagreb
Poštanski broj: 10000
Zemlja: HRV
Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.