Publications Office of the EU
Italija-Ragusa: Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Ragusa: Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška

  • Objavljeno
    09/12/2015
  • Rok
    28/01/2016
  • Otvaranje ponuda
    02/02/2016
  • Danas
    02/09/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Azienda Sanitaria Provinciale — Ragusa
Mjesto izvršenja
NUTS code: ITG18 Ragusa
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
72000000 Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
505,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Broj grupa
5
Referentni broj ponude
FORNITURA SERVIZI E MODULI SOFTWARE INTEGRATIVI AL SISTEMA INFORMATICO DELL'ASP.
Opis

Fornitura di servizi e moduli software integrativi al sistema informatico dell'ASP per il sistema ospedaliero e per il sistema territoriale suddivisa in n. 5 lotti.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for one or more lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
02/02/2016 10:30
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.