Publications Office of the EU
Francuska-Pariz: Usluge obrazovanja i osposobljavanja - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Pariz: Usluge obrazovanja i osposobljavanja

  • Objavljeno
    04/06/2021
  • Rok
    05/07/2021
  • Otvaranje ponuda
    05/07/2021
  • Danas
    04/09/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Ministère de la justice et des libérté
Mjesto izvršenja
NUTS code: FR France
Lokacija kupca
NUTS code: FR France
Poslovni sektor (glavni CPV)
80000000 Usluge obrazovanja i osposobljavanja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
180,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
AP0207202101
Opis

Le présent accord-cadre a pour objet la formation de membres de jury de concours et d'examens professionnels sur l'ensemble du territoire national pour le Ministère de la justice.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
http://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=768326&orgAcronyme=d3f
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
05/07/2021 12:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
180,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.