Publications Office of the EU
Belgija-Aalst: Perfuzijske otopine - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Belgija-Aalst: Perfuzijske otopine

  • Objavljeno
    28/06/2014
  • Rok
    01/09/2014
  • Otvaranje ponuda
    01/09/2014
  • Danas
    05/09/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
AV Algemeen Stedelijk Ziekenhuis
Mjesto izvršenja
NUTS code: BE231 Arr. Aalst
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
33692400 Perfuzijske otopine
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
EC2014/004 "Paracetamol"
Opis

Meerjarige overeenkomst voor levering van paracetamol perfusie voor de apotheek van AV Algemeen Stedelijk Ziekenhuis Aalst.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
01/09/2014 11:30
Mjesto izvršenja
CPV oznaka

33692400 - Perfuzijske otopine

33100000 - Medicinske naprave

Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.