Publications Office of the EU
SK-Žilina: Услуги по премахване на утайки - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

SK-Žilina: Услуги по премахване на утайки

  • Objavljeno
    26/06/2012
  • Objavljeno
    30/06/2012
  • Rok
    14/08/2012
  • Otvaranje ponuda
    14/08/2012
  • Dodijeljeno
    01/11/2012
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Severoslovenské vodárne a kanalizácie, a.s.
Mjesto izvršenja
NUTS code: SK031 Žilinský kraj
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
90513900 Usluge zbrinjavanja mulja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,000,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,241,141.70 EUR
Referentni broj ponude
NLZ-OLO-2012
Opis

Predmetom postupu zadávania zákazky je výber poskytovateľa služieb prepravy a prevzatia kalov – produktov z čistenia komunálnych odpadových vôd na následné zhodnocovanie alebo zneškodňovanie.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
14/08/2012 10:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
1,000,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
1,241,141.70 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: EBA, s.r.o.
Poštanska adresa: Rusovská cesta 1
Mjesto: Bratislava
Poštanski broj: 851 01
Zemlja: SVK
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.