Publications Office of the EU
Finska-Lahti: Usluge u vezi s otpacima i otpadom - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Finska-Lahti: Usluge u vezi s otpacima i otpadom

  • Objavljeno
    15/02/2019
  • Rok
    26/03/2019
  • Otvaranje ponuda
    26/03/2019
  • Dodijeljeno
    23/05/2019
  • Danas
    02/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Päijät-Hämeen hyvinvointikuntayhtymä
Mjesto izvršenja
NUTS code: FI1C3 Päijät-Häme
Lokacija kupca
NUTS code: FI1C3 Päijät-Häme
Poslovni sektor (glavni CPV)
90500000 Usluge u vezi s otpacima i otpadom
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
882,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
882,000.00 EUR
Referentni broj ponude
D/322/2019
Opis

Päijät-Hämeen keskussairaalan kiinteistön jäteastioiden tyhjennys, jäteastioiden vuokraaminen ja jätteiden kuljettaminen käsittelyyn ympäristöluvat omaavaan vastaanottopaikkaan.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://tarjouspalvelu.fi/phsotey?id=220431&tpk=b9bdf5ff-d854-440e-b8fc-cd13b3c42c12
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
26/03/2019 13:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
882,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
882,000.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Fortum Waste Solutions Oy
Poštanska adresa:
Mjesto: Riihimäki
Poštanski broj:
Zemlja: FIN
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.