Publications Office of the EU
Nizozemska-Rotterdam: Parkirne ure - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Nizozemska-Rotterdam: Parkirne ure

  • Objavljeno
    27/07/2012
  • Rok
    03/09/2012
  • Otvaranje ponuda
    03/09/2012
  • Dodijeljeno
    08/01/2013
  • Danas
    02/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Gemeente Rotterdam
Mjesto izvršenja
NUTS code: NL33C Groot-Rijnmond
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
38730000 Parkirne ure
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
1970712.BN.00007-2
Opis

Levering van parkeerautomaten en een parkeerbeheersysteem.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s single subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
03/09/2012 10:05
Mjesto izvršenja
CPV oznaka

38730000 - Parkirne ure

51210000 - Usluge instaliranja mjerne opreme

34000000 - Oprema i pomoćni proizvodi u prijevozu

51200000 - Usluge instaliranja opreme za mjerenje, kontrolu, ispitivanje i navigaciju

98351000 - Usluge upravljanja parkiralištima

98350000 - Usluge javnih objekata

34926000 - Oprema za nadzor parkirališta za vozila

98000000 - Ostale javne, društvene i osobne usluge

98300000 - Razne usluge

51000000 - Usluge instaliranja (osim programske podrške)

Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Službeno ime: Schmit Parkeersystemen BV
Poštanska adresa: Platinastraat 65
Mjesto: Zoetermeer
Poštanski broj: 2718 SZ
Zemlja: NLD
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.