Publications Office of the EU
Portugal-Amadora: Poljoprivredni proizvodi, proizvodi stočarstva, ribarstva, šumarstva i srodni proizvodi - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugal-Amadora: Poljoprivredni proizvodi, proizvodi stočarstva, ribarstva, šumarstva i srodni proizvodi

  • Objavljeno
    20/07/2022
  • Rok
    15/08/2022
  • Otvaranje ponuda
    16/08/2022
  • Dodijeljeno
    06/10/2022
  • Danas
    02/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Estado Maior da Força Aérea
Mjesto izvršenja
NUTS code: PT Portugal
Lokacija kupca
NUTS code: PT Portugal
Poslovni sektor (glavni CPV)
03000000 Poljoprivredni proizvodi, proizvodi stočarstva, ribarstva, šumarstva i srodni proizvodi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
3,765,541.29 EUR
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Aquisição e fornecimento contínuo de géneros alimentícios para as Unidades da Força Aérea Portuguesa - OUT2022 a SET2024

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Estado Maior da Força Aérea
Nacionalni registracijski broj: 600010686
Poštanska adresa: Av. da Força Aérea Portuguesa, 1
Mjesto: Amadora
Oznaka NUTS-a: PT
Poštanski broj: 2614-506
Zemlja: PRT
Glavna adresa: www.emfa.pt
Elektroničkim putem:
www.acingov.pt
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
16/08/2022 10:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
3,765,541.29 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: UPAL, União Panificadora da Amadora
Poštanska adresa: R. Luís de Camões 25
Mjesto: Amadora
Poštanski broj: 2610-091
Zemlja: PRT
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.