Publications Office of the EU
Češka Republika-České Budějovice: Usluge na području sigurnosti - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Češka Republika-České Budějovice: Usluge na području sigurnosti

  • Objavljeno
    27/11/2015
  • Objavljeno
    22/01/2016
  • Rok
    21/03/2016
  • Dodijeljeno
    11/04/2016
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Mjesto izvršenja
NUTS code: CZ031 Jihočeský kraj
Lokacija kupca
NUTS code: CZ031 Jihočeský kraj
Poslovni sektor (glavni CPV)
79710000 Usluge na području sigurnosti
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
8,500,000.00 CZK
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Broj grupa
2
Referentni broj ponude
450015
Opis

Část 1: „Zajištění ostrahy a recepčních služeb v Českých Budějovicích“.
Předmětem této části veřejné zakázky je zajištění ostrahy vybraných objektů Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích (dále také „JU“), elektronickými prostředky, fyzickou přítomností osob (dále jen „ostraha“) a recepční službou v určené době v souladu s platnými právními předpisy a zadávacími podmínkami zadavatele. Ostraha je chápána jako kombinace elektronické ostrahy (dále jen „EZS“) a strážní fyzické ostrahy. Ostraha objektů a recepční služba bude prováděna přímým výkonem služby a připojením elektronických prostředků na pult centrální ochrany (dále „PCO“) poskytovatele na určených místech a v dohodnutém rozsahu co do času i počtu sjednaných zaměstnanců poskytovatele.
Podrobný popis předmětu plnění je vymezen přílohou č. 1 ZD „Návrh smlouvy“, pro každou část samostatně.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Provjerite povezane dokumente za detalje
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.