Publications Office of the EU
PL-Гданск: Архитектурни и инженерни услуги по изготвяне на планове и чертежи - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

PL-Гданск: Архитектурни и инженерни услуги по изготвяне на планове и чертежи

  • Objavljeno
    22/11/2011
  • Rok
    28/12/2011
  • Otvaranje ponuda
    28/12/2011
  • Dodijeljeno
    25/01/2012
  • Danas
    06/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Uniwersytet Gdański,
Mjesto izvršenja
NUTS code: PL634 Gdański
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
71240000 Arhitektonske usluge, tehničke usluge i usluge planiranja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,382,114.00 PLN
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,094,700.00 PLN
Referentni broj ponude
A120-211-196/11/GR
Opis

2.1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej (wielobranżowy projekt koncepcyjny, projekt budowlany wraz z pozwoleniem na budowę, projekty wykonawcze, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiary robót, kosztorys inwestorski, harmonogram finansoworzeczowy realizacji inwestycji, materiały do uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach, raport o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko) wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania inwestycyjnego:
„Budynek Instytutu Biotechnologii Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w Kampusie Oliwa”.
Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień: 71.24.00.00-2 (Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania).
Dokumentację należy wykonać w fazie projektu: koncepcyjnego, budowlanego i wykonawczego poprzedzonych wstępną koncepcją technologiczno-architektoniczną sporządzoną przez Wykonawcę na etapie składania oferty i stanowiącą ofertę.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
28/12/2011 12:15
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
1,382,114.00 PLN
Konačna ugovorena vrijednost
1,094,700.00 PLN
Dodjela ugovora
Službeno ime: Warsztatem Architektury Pracownia Autorska Krzysztof Kozłowski
Poštanska adresa: ul. Armii Krajowej 85
Mjesto: Sopot
Poštanski broj: 81-844
Zemlja: POL
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.